Metalografia i materiałografia. Badania twardości. Spektrometry XRF i LIBS.

Baza wiedzy

W tym miejscu dzielimy się wiedzą praktyczną dotyczącą metod badawczych w zakresie oferowanych przez nas urządzeń. Idea tej części naszej strony internetowej ma wymiar zarówno edukacyjny jak i wymiar praktyczny, umożliwiający zrozumienie pewnych zagadnień technicznych związanych z oferowanymi przez naszą firmę rozwiązaniami.

Baza zagadnień poruszanych w tym miejscu będzie regularnie rozbudowywana na podstawie bieżących zapytań naszych Klientów.

Proszę wybrać z menu "BAZA WIEDZY" po lewej stronie odpowiednią kategorię, aby wyświetlić listę tematów omówionych w bazie.

Masz pytania?

contact icon shadowSkontaktuj się z nami a postaramy się udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi na temat naszej oferty i możliwych rozwiązaniach.

tel.: +48 (22) 353 99 26
fax: +48 (22) 353 99 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Nasza firma istnieje od 2006 roku. Jesteśmy dostawcą profesjonalnych rozwiązań z zakresu metalografii, badań twardości, analizy składu pierwiastkowego materiałów. W naszej ofercie mamy:

  • urządzenia do preparatyki zgładów metalograficznych
  • twardościomierze Vickersa, Rockwella, Brinella i uniwersalne
  • Spektrometry rentgenowskie XRF i laserowe LIBS

Certyfikat rzetelności

Certyfikat rzetelności. Rzetelna firma. Firma godna zaufania.