Kariera

Jesteśmy świadomi tego, że o wartości naszej oferty stanowią nie tylko produkty, wchodzące w jej skład ale również ludzie współtworzący naszą firmę. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zatrudniać osoby kompetentne i profesjonalne, które są dla naszych Klientów zaufanymi doradcami, potrafiącymi zaspokoić oczekiwania Klientów wobec rozwiązań z zakresu prac laboratoriów materiałoznawczych i kontroli jakości.

Dążąc do zapewnienia usług na najwyższym poziomie chcemy, aby nasi Klienci informowali nas o tym wszystkim co budzi ich wątpliwości w ich obsłudze przez naszą firmę. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie z Państwa strony, mogące przyczynić się do podniesienia jakości obsługi naszych Klientów.

Rozwój zawodowy

Dbając o dobre imię i rozwój naszej firmy dbamy również o rozwój zawodowy naszych pracowników. To oni świadczą o wartościach, jakie są naszą dewizą. Solidność, profesjonalizm i wsparcie naszych Klientów to wartości którym hołdujemy. Dlatego też dbamy o to, aby stworzyć naszym pracownikom jak najlepsze warunki do pracy i wspieramy ich w realizacji pomysłów idących w stronę Klienta.

OFERTY PRACY

Sprawdź aktualne oferty pracy w naszej firmie.